تمریناتی برای افزایش اندازه آلت تناسلی
معمولاً انجام حرکات کششی ضرری ندارد. آنها ممکن است به شما کمک کنند با اندازه و ظاهر آلت تناسلی خود احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

شفا آنلاین>سلامت جنسی>کشش آلت تناسلی شامل استفاده از وسایل یا تمریناتی برای افزایش طول یا دور آلت تناسلی است. اگرچه این ممکن است به طور موقت اندازه آلت تناسلی را افزایش دهد، اما اگر به طور ایمن انجام نشود با خطرات متعددی همراه است.

تمرینات کششی آلت تناسلی چیست؟

به گزارش شفا آنلاین:تمرینات کششی آلت تناسلی به استفاده از دست یا وسیله ای برای افزایش طول یا دور آلت تناسلی اشاره دارد.

اگرچه شواهدی وجود دارد که نشان می دهد کشش می تواند اندازه آلت تناسلی شما را افزایش دهد، نتایج معمولاً ناچیز هستند. در برخی موارد حتی ممکن است موقتی باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد کشش آلت تناسلی، چگونگی ایجاد انتظارات واقع بینانه و تکنیک های کشش ایمن که می توانید در خانه امتحان کنید، ادامه مطلب را بخوانید.

تمرینات کششی

این تمرینات کششی شامل استفاده از دست برای ماساژ بافت ها در طول آلت تناسلی می شود که به منظور کشش پوست و ایجاد "ریز پارگی" در بافت است. ممکن است بافت‌ها در حین بهبودی پر شده به نظر برسند و آلت تناسلی شما بلندتر به نظر برسد.

دستگاه های کششی

اگرچه محققان این دستگاه‌های کشش آلت تناسلی را مورد مطالعه قرار داده‌اند، اما هنوز مشخص نیست که چگونه می‌توانند خوب کار کنند.

برای مثال پمپ آلت تناسلی را در نظر بگیرید. پمپ آلت تناسلی یک محفظه استوانه ای شکل و پر از هوا است که شما آن را به ناحیه لگن خود متصل می کنید. آنها به ایجاد نعوظ فوری معروف هستند. برخی از حکایات همچنین ادعا می کنند که استفاده مداوم در نهایت می تواند طول آلت تناسلی شما را افزایش دهد.

دستگاه های کشش آلت تناسلی نیز محبوب هستند. دستگاه، آلت تناسلی شما را می کشد تا انحنای آن را اصلاح کند. دستگاه های کششی برای درمان بیماری پیرونی نیز استفاده شده است، اما تحقیقات بیشتری برای تعیین میزان موثر بودن آنها مورد نیاز است.

تحقیقات در مورد تکنیک های کشش آلت تناسلی محدود است. هیچ یک از مطالعات به هیچ روشی به عنوان روشی موثر برای بلند کردن دائمی آلت تناسلی اشاره نکرده است. با این حال، افزایش موقت اندازه ممکن است امکان پذیر باشد.

یک بررسی در سال 2010 گزارش داد که کسانی که از دستگاه کششی آندروپنیس استفاده می کردند با استفاده طولانی مدت روزانه (تا 9 ساعت در روز) افزایش اندازه داشتند.

شرکت کنندگان از این دستگاه به مدت 6 ساعت در روز در طول 4 ماه استفاده کردند. طول آلت تناسلی آنها حدود 1.7 سانتی متر (حدود 2/3 اینچ) افزایش یافت.

تحقیقات بیشتری در مورد دستگاه های کششی در دسترس است، البته نه لزوماً برای افزایش طول آلت تناسلی:

یک مطالعه در سال 2011 نشان داد که مردانی که تا 9 ساعت در روز از وسایل کششی در طول 3 ماه استفاده می کردند تا 1 اینچ افزایش طول داشتند.

یک بررسی در سال 2013 کشش آلت تناسلی نشان داد که دستگاه‌های کششی برای اصلاح انحنا یا تغییر شکل آلت تناسلی مفید هستند، نه افزایش طول.

گزارشی در سال 2016 همچنین نشان داد که دستگاه های کششی اثرات افزایش طول ناچیزی دارند.

چگونه تمرینات کششی را انجام دهیم

معمولاً انجام حرکات کششی ضرری ندارد. آنها ممکن است به شما کمک کنند با اندازه و ظاهر آلت تناسلی خود احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

با این حال، به یاد داشته باشید، تحقیقات در مورد تکنیک های کشش آلت تناسلی محدود است. همیشه قبل از امتحان یک تکنیک جدید با یک پزشک یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی صحبت کنید.

قبل از انجام هر گونه کشش دستی:

این تمرینات را فقط زمانی انجام دهید که در حالت نعوظ نیستید.اگر ورزش باعث درد یا ناراحتی شد، آن را متوقف کنید.در حالی که آنها را انجام می دهید، بنشینید یا بایستید.این تمرینات را فقط یک یا دو بار در روز انجام دهید تا آسیب نبینید.اگر می‌خواهید این تمرینات را طولانی‌تر انجام دهید یا آن‌ها را بیشتر انجام دهید، با پزشک خود صحبت کنید.

برای تمرینات کششی آلت تناسلی:

سر آلت تناسلی خود را بگیرید.آلت تناسلی خود را به سمت بالا بکشید و حدود 10 ثانیه آن را نگه دارید.آلت تناسلی خود را به مدت 10 ثانیه دیگر به سمت چپ و سپس به سمت راست بکشید.این مراحل را یک یا دو بار در روز به مدت حدود 5 دقیقه تکرار کنید.

یا این روش را امتحان کنید:

سر آلت تناسلی خود را بگیرید.آلت تناسلی خود را به سمت بالا بکشید.به طور همزمان روی ناحیه اطراف قاعده آلت تناسلی خود فشار وارد کنید.این وضعیت را حدود 10 ثانیه نگه دارید.این مراحل را در حالی که آلت تناسلی خود به سمت چپ کشیده اید، تکرار کنید و به قاعده آلت تناسلی خود در سمت راست فشار وارد کنید.این مراحل را در حالی که آلت تناسلی خود را به سمت راست کشیده اید، تکرار کنید و به قاعده آلت تناسلی خود در سمت چپ فشار وارد کنید.این تمرین را یک بار در روز تا 2 دقیقه تکرار کنید.

حرکات کششی با دستگاه

برای استفاده از پمپ آلت تناسلی:

آلت تناسلی خود را داخل محفظه پر از هوا قرار دهید.از مکانیزم پمپ برای مکش هوا از محفظه استفاده کنید. این کار خون را به داخل آلت تناسلی شما می کشد و باعث نعوظ آن می شود.حلقه یا گیره همراه را به آلت تناسلی خود وصل کنید تا آن را تا 30 دقیقه در حالت نعوظ نگه دارید.حلقه را بردارید.

برای استفاده از دستگاه کشش:

آلت تناسلی خود را در انتهای پایه دستگاه قرار دهید.سر آلت تناسلی خود را در دو بریدگی در انتهای مخالف محکم کنید.لوله سیلیکونی را در اطراف شفت آلت تناسلی ببندید.انتهای لوله سیلیکونی در پایین دستگاه را بگیرید و به آرامی آلت تناسلی خود را به سمت بیرون بکشید. اگر شروع به احساس درد یا ناراحتی کرد، این حرکت را متوقف کنید.آلت تناسلی را به مدت 4 تا 6 ساعت در روز در حالت کشش قرار دهید.

خطرات و عوارض احتمالی

خشن بودن بیش از حد با آلت تناسلی می تواند باعث پارگی های بزرگ در بافت ها یا آسیب به رباط هایی شود که آلت تناسلی شما را به بدن شما متصل می کند. این آسیب‌ها به طور بالقوه می‌توانند توانایی شما برای ایجاد یا حفظ نعوظ را مختل کنند.

هنگام استفاده از دستگاه کششی، دستورالعمل های پزشک خود را برای مدت استفاده از آن دنبال کنید. استفاده بیشتر آن می تواند باعث آسیب هایی شود که بر عملکرد آلت تناسلی تأثیر می گذارد.

پس از استفاده از پمپ، اجازه ندهید خون بیش از 30 دقیقه در آلت تناسلی شما بماند. داشتن نعوظ بیش از چند ساعت می تواند به طور دائم به آلت تناسلی شما آسیب برساند.

تمرینات کششی ممکن است باعث ایجاد موارد زیر شود:

خارشکبودی یا تغییر رنگ جزئیلکه های قرمز در امتداد ساقه آلت تناسلیبی حسیپارگی ورید

اگر علائم شما بیش از دو روز طول کشید یا شدید بود به پزشک مراجعه کنید. پزشک شما می تواند علائم شما را ارزیابی کند و در مورد اقدامات بعدی به شما توصیه کند.

اگر موارد زیر را تجربه کردید فورا به دنبال مراقبت های پزشکی باشید:

از دست دادن ناگهانی و دردناک نعوظتورمکبودی عمده

چه زمانی نتایج را می بینم؟

نتایج شما به رویکردی که در پیش گرفته اید و میزان سازگاری شما با استفاده بستگی دارد.

برای مثال، دستگاه‌های کششی باید روزانه – اغلب برای ماه‌ها – برای دستیابی به اثرات قابل‌توجه استفاده شوند.

گزارش‌ها نشان می‌دهند که استفاده از پمپ آلت تناسلی می‌تواند نتایج بسیار سریع‌تری داشته باشد، اما هیچ تحقیقی برای حمایت از این موضوع وجود ندارد.

همچنین مشخص نیست که چقدر زمان می گذرد تا نتایج تمرینات کششی دستی را مشاهده کنید.

اگر در مورد اندازه آلت تناسلی خود سؤال یا نگرانی دارید، با پزشک خود صحبت کنید. آن‌ها می‌توانند گزینه‌های شما را برای طولانی‌شدن بحث کنند و نحوه انجام این کار را با خیال راحت توضیح دهند.

یادگیری اینکه چگونه آلت تناسلی شما به کشش و سایر اشکال تحریک پاسخ می دهد ممکن است به شما کمک کند احساس راحتی بیشتری با بدن خود داشته باشید. همچنین ممکن است در طول زمان متوجه تغییرات ظاهری یا عملکردی شوید.

مطمئن شوید که دستورالعمل های ارائه شده توسط پزشک را دنبال کنید. در صورت انجام نادرست، کشش می تواند منجر به آسیب یا اختلال نعوظ شود.

اگر در حین حرکات کششی احساس درد یا ناراحتی کردید یا اگر متوجه تغییر در عملکرد نعوظ خود شدید، فوراً به دنبال مراقبت های پزشکی باشید.